Restauracja w Pałacu Jastrzębie

Oferuje bogate menu kuchni staropolskiej. Szef kuchni serwuje tradycyjne dania polskie, niepowtarzalne potrawy z wołowiny, ryb, drobiu, wieprzowiny oraz dania jarskie, które zaspokoją gusta największych smakoszy.

Organizujemy imprezy okolicznościowe

Aktualnie dysponujemy 5 salami konsumpcyjnymi, salą taneczną na 150 osób oraz barem. Pałac w Jastrzębiu posiada również 100 miejsc noclegowych.

Posiadamy 100 miejsc noclegowych

Każdy pokój wyposażony jest między innymi w łazienkę z prysznicem, zestaw kosmetyków, biurko. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 7 luksusowo wykończonych apartamentów i 37 pokoi dwuosobowych.

Skorzystaj z naszej oferty, zadzwoń: 570 487 549

Zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne, uroczystości jubileuszowe, osiemnastki i bankiety na wszelkie okazje.

Pokoje zostały stylowo wykończone z dbałością o każdy szczegół, co w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem sprzyja regeneracji sił oraz komfortowemu wypoczynkowi. Wszystkie nasze pokoje zachowują unikalny wygląd dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów kolorystycznych i dekoracyjnych.

Każdy pokój wyposażony jest między innymi w łazienkę z prysznicem, zestaw kosmetyków, biurko. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 37 komfortowych pokoi dwu i trzyoosobowych oraz dodatkowo 7 luksusowo wykończonych apartamentów.

W tej chwili dysponujemy 100 miejscami noclegowymi.

Jeśli mają Państwo jakieś pytanie prosimy o kontakt w jednej z wymienionych form:

telefon:+48 570 487 549
e-mail:biuro@palac-jastrzebie.pl

Aktualnie dysponujemy 5 salami konsumpcyjnymi, salą taneczną na 150 osób oraz barem.

przyjęcia weselne
osiemnastki
przyjęcia komunijne
uroczystości

Pałac w Jastrzębiu zaliczany jest nurtu modernistycznego w architekturze rezydencjonalnej Pomorza Zachodniego, który ukształtował się niewątpliwie pod wyraźnym wpływem schyłkowej fazy neoklasycyzmu w architekturze rezydencjonalnej Wielkopolski...

Pałac Jastrzębie

Jastrzębie 23, 86-140 Drzycim k/Świecia

+48 570 487 549

biuro@palac-jastrzebie.pl